Osobní koučink

Cítíte se vyhořelí, přehlcení nebo paralyzovaní povinnostmi? Jste bez elánu a máte pocit, že nejste na správné cestě? Nedokážete vybřednout z minulosti a zároveň se bojíte budoucnosti? Cítíte zklamání, strach, vztek, frustraci nebo jste se prostě jenom zacyklili a nedokážete najít cestu ven?

S JAKÝM TÉMATEM MUŽETE PŘIJÍT

V podstatě s jakýmkoli. Témata, s nimiž ke mně klienti přicházejí, bývají často pracovní. Ta se ovšem velmi často úzce prolínají s osobní rovinou.

· Celková nespokojenost a nenaplnění
· Osobní a profesní rozvoj
· Potřeba změny
· Neuspokojivý vztah
· Nespokojenost v zaměstnání
· Nejistota, nedostatek sebevědomí
· A mnoho dalších témat

Jana Pechová

OBJEDNEJTE SE NA 30 MIN KONZULTACI ZDARMA

Najdeme společně brzdu, kvůli které se nemůžete pohnout z místa a posunete se správným směrem.

JAK SETKÁNÍ PROBÍHA?

Úvodní setkání trvá přibližně 30 minut. Stanovíme si společně cíl, kam byste se chtěli dostat a nastíníme kroky, jakým způsobem na posunu budeme pracovat. Další setkání (50 minut) budou probíhat podle vašich potřeb. Obvykle po 14 dnech.

Pomocí vhodně zvolených dotazů vás povedu k tomu, abyste sami našli nejlepší řešení. Cílem není vám říct co a jak máte dělat, ale mobilizace Vašich vnitřních zdrojů, posilování sebedůvěry, motivace ke změně a odvaha vzít život do svých rukou.

Vystupte už z nežádoucího frustrujícího stereotypu a pojďme společně najít řešení, díky kterému přestanete přežívat a začnete konečně žít