O mně

Jmenuji se Jana a pomáhám neziskovkám nastavit funkční strategii a najít prosperující partnerství.

Při své práci kombinuji zkušenosti z komerční a neziskové sféry. Rozumím tomu, co neziskový sektor potřebuje, a uplatňuji své zkušenosti z obchodu, marketingu a vlastního podnikání.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou, obor Marketing a management. Pracovala jsem pro značky Shell, Scania, Halfords nebo Grada Publishing. Mnoho let jsem také úspěšně podnikala v marketingu a pomáhala firmám s komunikací, pořádala eventy, připravovala materiály.

20 let v marketingu 10 let vlastní podnikání 5 let v neziskové sféře

V partnerství neziskových organizací a firem vidím velký smysl. Když se mezi sebou správně propojí, společnými silami vzniknou krásné projekty. To je hlavní důvod, proč jsem se před několika lety začala věnovat sociálním projektům. V SOS dětských vesničkách jsem měla na starosti korporátní fundraising a interní i externí komunikaci. Nyní spolupracuji se Sdružením VIA a Dětským krizovým centrem.

O mně

Společně najdeme vaši optimální strategii. Pomůžu vám vyhledat vhodné zdroje pro financování vaší organizace a také nastavit komunikaci s jednotlivými cílovými skupinami.

Vím, že správně nastavená komunikace je základem úspěchu dobré značky a skvělé spolupráce. Poradím vám, jak komunikovat s dárci, aby s vámi navázali dlouhodobé partnerství.

0 let
v marketingu
0 let
vlastní podnikání
0 let
v neziskové sféře

Aby člověk mohl pomáhat druhým, musí pečovat i o sebe. Mým koníčkem je fitness a zdravý životní styl a dva roky jsem se této oblasti věnovala i profesně – provozovala jsem vlastní fitko. Díky této zálibě si pravidelně vyčistím hlavu a na překážky se podívám s nadhledem.

Očekávejte ode mě jasné rady a akční postupy, které opravdu fungují. Ušetřím vám mnoho času a peněz. Nepotřebujete další dotaci, ale optimální strategii.

Jaký projekt společně nastartujeme?

O mně