O MNĚ

Jmenuji se Jana a pomůžu vám nastavit funkční obchodní a marketingovou strategii a uvést ji do praxe.

Při své práci kombinuji zkušenosti z komerční a neziskové sféry. Rozumím tomu, co zákazník/klient potřebuje. Uplatňuji své zkušenosti z obchodu, marketingu a vlastního podnikání.

Při své práci kombinuji koučink a  mentoring, to znamená, že se vás vždy budu ptát. Plány, strategie i akční kroky stavíme společně. 

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou, obor Marketing a management. Pracovala jsem pro značky Shell, Scania, Halfords nebo Grada Publishing. Mnoho let jsem také úspěšně podnikala v marketingu a pomáhala firmám s komunikací, pořádala eventy, připravovala materiály.

Posledních osm let se věnuji, mimo jiné, rozvoji fundraisingu a komunikace neziskových a příspěvkových organizací. Spolupracovala jsem s organizacemi SOS dětské vesničky, Dětské krizové centrum, Sdružení Via, Národní Galerie Praha, Projekt Patron, Sociální klinika.

V loňském roce jsem absolvovala certifikovaný výcvik v somatickém koučování. 

 

O mně

Společně najdeme váš cíl a optimální strategii, jak ho dosáhnout.

Vím, že správně nastavená komunikace je základem úspěchu dobré značky a skvělé spolupráce.

20 let
v marketingu
10 let
vlastní podnikání
8 let
v neziskové sféře

Aby člověk mohl pomáhat druhým, musí pečovat i o sebe. Mým koníčkem je fitness a zdravý životní styl a dva roky jsem se této oblasti věnovala i profesně – provozovala jsem vlastní fitko. Díky této zálibě si pravidelně vyčistím hlavu a na překážky se podívám s nadhledem. Jsem certifikovanou lektorkou ESD (Empowerment Self Defence)

Očekávejte ode mě jasné rady a akční postupy, které opravdu fungují. Ušetřím vám mnoho času a peněz. 

Jaký projekt společně nastartujeme?

O mně